Basak Emlak
Hakkımızda
1995 yılında Sakarya merkez ve diğer tüm ilçelere yönelik emlak ve yatırım danışmanlık hizmeti vermek için kurulmuş bir işletmedir.

Emlak alım, satım, kiralama ve tapu işlemleri yapmaktayız. İşletmemiz pazarlama çalışmalrını kişilik uzman kadrosu ile sağlamaya çalışmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar çalışmalarında dinamik, hırslı ve güvenilir olmaya hiç yılmadan, azami dikkati göstermiş ve bundan sonrada bu özelliklerini korumaya kararlıdır.

'' Güvenli ve huzurlu emlakçılığın adı... ''

En iyi pazarlamanın reklam yoluyla sağlanabileceğinin bilincinde olup, gelirinin çok büyük bir kısmını reklam giderlerine harcamaktadır. Reklam verirken hedef kitleye ulaşabilme tecrübesine sahiptir. Çalışmalarında, günlük gazeteler, yerel televizyonlar, ayrıca fotoğraflı, kendi internet sitesini kullanarak en iyi sonucu almaktadır.

Çalışmalarını hazır alıcı müşterileri ile destekleyerek, satış kabiliyetini arttırmaktadır.

Başak Emlak için alıcı ve satıcı memnuniyeti ön plandadır. Başak Emlak olarak satışlarımızda alıcı ve satıcıyı karşı karşıya getirmek prensibimizidir.
Adapazarı Emlak Firmaları Adapazarı Emlakçılar Sakarya Emlak Ofisleri Adapazarı Emlak İlanları Sakarya'da Emlak Alımı ve Satımı Adapazarı Emlak Satışı Adapazarı Kiralık Arsa Adapazarı Satılık Daireler Adapazarı Arazi Emlak Alımı Adapazarı Parsel İşlemleri Sakarya'da Emlakçı Sakarya'da Kiralık Emlaklar Adapazarı'nda Satılık Emlaklar
 
 
 
Pro WEB